Четвер, 30.05.2024, 14:48
Вітаю Вас Гість

ВеличБуд

Дзвінок

Всплывающая подсказка

камінь для фасадів

Як відомо, архітектура - це музика, що застигла в камені. Архітектура покликана не тільки забезпечити людину квадратними метрами для життя, але, так само, як музика, створювати настрій, висловлювати почуття. Натуральний камінь можна по праву назвати одним з найстаріших будівельних і оздоблювальних матеріалів. З глибокої давнини і до наших часів збереглися кам’яні палаци та храми, бруковані мостові і кріпосні стіни, міські будівлі та мармурові скульптури. Не втратив своєї актуальності камінь природний і в наші дні. В якості натурального будівельного матеріалу використовуються такі гірські породи каменю для фасадів, як мармур, граніт, туф, піщаник, доломіт і ракушняк. Камінь натуральний екологічний, безпечний для здоров’я людини, він не вступає в хімічні реакції з речовинами, що містяться в інших матеріалах. Один з основних плюсів натурального каменю, використованого для облицювання будинків - це його виняткова довговічність. Ще однією незаперечною перевагою природного каменю є його неповторна природна краса. Малюнок будь кам’яної плити відзначений унікальністю і непередбачуваністю, на кожному зрізі каменю відбилося застиглі тисячоліття ...  Безсумнівно, такий матеріал здатний задовольнити найвибагливіші смаки і підкреслити солідність і стиль, як інтер'єру, так і екстер’єру будівлі.

Плитка рустова (руст) з облицювального каменю, при поєднанні елементів з натурального каменю так само має назву - арка пілястрова, кут пілястровий, цей архітектурний елемент складається з облицювальної плитки з фактурною і гладкою фаскою на поверхні. Облицювальний камінь, плитка рустова, витончено поєднується при стандартній кладці або облицювання стін і кутів будівель, оживляючи площину стіни грою рельєфності і виразності, кладка плитки рустової з облицювального каменю створює дію владності і надійності будівлі.Плитка кратна 5-ти рустована і полірована. Фаска під 90 градусів. Мінімальний розмір 5см х 5см. Така обробка плитки належить до елітних видів каменю. Також на камені явно виражені кругові малюнки.

Лапшою прийнято називати плитку з натурального каменю піщанику, яка має певну ширину і довільну довжину. Розрізняють декілька видів локшини з піщанику: стандартну, торцьовану і шліфовану. Стандартна лапша виготовляється методом підбору зі спеціальних розмірів і товщин рваного каменю. Після чого ріжеться на різні розміри і довжини. Торцована локшина являє собою різану з чотирьох сторін плитку, края якої оброблені під кутом 45 і 90 градусів. Шліфованою локшиною називається плитка, що має рівномірно-шорстку поверхню, при цьому слід зазначити, що в процесі шліфування малюнок каменю згладжується і стає менш вираженим.


Барельєф з натурального облицювального каменю - художня ручна робота майстра, місією якої є створення зображення скульптури, рельєф якої, як правило не виступає більше ніж на половину над площиною фону, назва і застосовність схоже зі словосполученням настінна картина.

КУПИТИ КАМІНЬ ДЛЯ ФАСАДІВ

Пошук
Корисна інформація
контакти
Тел.: 032-242-69-73   ....... 097-227-55-84 ....... 063-586-67-98          e-mail: velychbud@gmail.com
Copyright MyCorp © 2024 |