Вівторок, 25.06.2024, 16:58
Вітаю Вас Гість

ВеличБуд

Дзвінок

Всплывающая подсказка

мармур та граніт

Мармур вважається найпопулярнішим оздоблювальним матеріалом в наш час. Це дуже міцний,  довговічний та стійкий матеріал до будь-яких перепадів температур і вологості.

Існують три типи мармура - сірий, білий і кольоровий. Всі три типи відрізняються між собою за якістю, способом застосування і технічним параметрам. Білий камінь вважається самим ніжним і розкішним матеріалом. Він дуже пластичний, практично чистий від домішок і легко піддається будь-якій обробці і поліровці. Область його застосування - внутрішня обробка житлових приміщень, оскільки його використання на вулиці може зіпсувати зовнішній вигляд, плитка може втратити свою білосніжність.

Сірий мармур більш стійкий до будь-яких примх погоди. Він також дуже пластичний і має більш пористу структуру. Незважаючи на те, що його колір брудно-білий, його розкішний вигляд від цього не стає гірше. Природа створила неймовірні візерунки на цьому мармурі, які нагадують перисті хмари. Оздоблення такою плиткою дозволить створити неповторний стиль у вашому будинку, підкреслить вашу індивідуальність і шик. Склад сірого каменю містить в собі частину домішок, тому він набагато стійкий від білого. Його можна використовувати як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки фасадів і сходів.

Кольоровий камінь містить в собі багато домішок, що надає йому колір. Незважаючи на це, він вкрай стійкий до будь-яких подразників, що робить його універсальним матеріалом.

Граніт - це камінь, що дозволяє створювати міцні та довговічні вироби різних кольорів і відтінків, що має безліч неповторних малюнків і дає можливість використовувати різноманітні фактури - від грубого відколу до дзеркальної поліровки. З нього можна виготовляти статуї, постаменти і колони великих розмірів, що дуже важливо в декоративній архітектурі. Висока стійкість до механічного стирання та природних впливів гарантує тривалий термін служби виробів з граніту, а мала пористість допомагає зробити догляд за ним легким і недорогим. Дотримання всіх правил догляду надовго зберігає первинний зовнішній вигляд продукції з цього природного каменю і продовжує термін його служби.

  • сходи
  • каміни
  • підвіконня
  • столешні
  • підлога
  • балясини
  • раковини

 

 

 

 

Прості рекомендації по догляду за мармуром :

1. Використовуйте нейтральні засоби для чищення та миття .

2. Захищайте мармурову підлогу воском. Це також додасть блиску .

3. Натуральний мармур пористий і добре вбирає вологу, яка може зафарбувати поверхню негарними потьоками .

 Застосовуйте засоби, які перекриватимуть пори і захистять від масляних і водних плям.

 

 

 ЗАМОВИТИ ВИРОБИ З МАРМУРУ

Пошук
Корисна інформація
контакти
Тел.: 032-242-69-73   ....... 097-227-55-84 ....... 063-586-67-98          e-mail: velychbud@gmail.com
Copyright MyCorp © 2024 |