Неділя, 26.05.2024, 17:53
Вітаю Вас Гість

ВеличБуд

Дзвінок

Всплывающая подсказка

Масивна паркетна дошка

Масивна паркетна дошка - це натуральне підлогове покриття, що складається з окремих елементів у вигляді дошки, виготовлених з цільної деревини різних порід. Довжина паркетної дошки може бути від 500 мм до 2500 мм. Ширина 70-200

 

Існує кілька видів масивної дошки по методу їх розпилу та обробки.

Радіал - масивна дошка радіального розпилу, що має рівну або практично рівну колірну текстуру деревини. Для отримання цих масивних дощок використовується деревина вищої категорії якості. Допускаються дошки з нахилом волокон до 30%, незначними вигинами радіальних волокон (не більше 1/3 довжини), світлий, живий сучок, не відрізняється за кольором від основної маси дерева, діаметром до 5 мм. Ні в якому разі не допускаються вади деревини, заболонь, відколи й інші механічні пошкодження. 
 
Селект - масивна дошка тангенціального розпилу, колірна текстура дерева досить рівна, без значних перепадів. Для отримання цих дощок використовується деревина вищої категорії якості. Допускаються дошки з живими, світлими сучками, не відрізняються за кольором від основної маси деревини, діаметром не більше 5 мм. Так само допускаються деякі відхилення в колірній гамі по довжині дошки. Ні в якому разі не допускаються заболонь, сучки на бічних гранях, відколи, механічні ушкодження.

Натур - масивна дошка радіального, напіврадіального і тангенціального розпилу. Ця масивна дошка найбільш наближена за виглядом до натурального необробленому дереву, тому в ній допускаються незначні перепади по кольору, однак загальний тон при цьому зберігається. Допускаються, в тому числі і на бічних гранях, живі, світлі сучки, не відрізняються за кольором від маси дерева, розміром до 5 мм. Так само допускаються темні сучки розміром до 3 мм. Можлива поява дрібних тріщин навколо сучка. Допускається заболонь, але не більше 5 мм по ширині дошки і 1/3 по довжині дошки. Не допускаються наскрізні сучки, відколи й механічні.
 
Рустик - масивна дошка радіального, напіврадіального і тангенціального розпила, до якої висуваються не найвищі вимоги щодо якості і зовнішньому вигляду. Допускаються перепади кольору, живі, світлі сучки, не відрізняються за кольором від основної маси дерева, розміром до 30 мм, в тому числі і на бічних гранях. Так само допускаються і неживі НЕ випали сучки до 10 мм. Допускаються торцеві НЕ розходяться тріщини до 20 мм, так само в допуску і пластові тріщини. Не допускаються вади деревини і механічні пошкодження, непереборні шліфуванням, шпатлюванням та іншої обробкою.
 
Наша компанія здійснює продаж масивної паркетної дошки відомих виробників, керуючись принципом "ціна-якість".
Пошук
Корисна інформація
контакти
Тел.: 032-242-69-73   ....... 097-227-55-84 ....... 063-586-67-98          e-mail: velychbud@gmail.com
Copyright MyCorp © 2024 |