Неділя, 26.05.2024, 19:05
Вітаю Вас Гість

ВеличБуд

Дзвінок

Всплывающая подсказка

Спортивний лінолеум

Спортивний лінолеум Tarkett® i Grabo®
Спортивні  ПВХ-покриття
спеціально розроблені для закритих спортивних майданчиків (спортзалів) зі спеціальними характеристиками. Спортивний лінолеум повинен відповідати спеціалізованим вимогам:  безпека
травмування, пружність, вони повинні бути не слизькими і швидковисихаючими, безшовними, міцними, нешкідливими і гарними на вигляд. Спортивний лінолеум має гетерогенну (багатошарову) будову: основа зі спіненого ПВХ (в якісних покриттях кілька спінених основ), яка і грає роль пружного амортизуючого шару, склохолст забезпечує стабільність розмірів і робочий верхній шар володіє зносостійкістю, тому що схильний до максимальних навантажень. Він виготовляється з високоміцного кольорового ПВХ з полеуретановим захистом. Ціна такого покриття перш за все залежить від товщини, тобто від кількості матеріалу (кількості шарів основи, товщини контактного високоміцного шару), чим товще, тим дорожче і довговічніше спортивне підлогове покриття.


Гумове покриття

Багатофункціональні універсальні гумові покриття призначені для відкритих спортивних споруд та закритих спортивних залів, особливо для залів з спрямованістю на силові вправи, з можливим високим навантаженням на підлогу, а також виставкових площ, зон відпочинку, знімальних майданчиків та складських приміщень. Може використовуватися в гольф-клубах (де використовується взуття з шипами), легкоатлетичних манежах, роздягальнях і спортмайданчиках з катками. Гумові покриття виробляються з гумового грануляту і полеуретанової зв'язки.


Пошук
Корисна інформація
контакти
Тел.: 032-242-69-73   ....... 097-227-55-84 ....... 063-586-67-98          e-mail: velychbud@gmail.com
Copyright MyCorp © 2024 |