Неділя, 16.06.2024, 04:45
Вітаю Вас Гість

ВеличБуд

Дзвінок

Всплывающая подсказка

Піщаник (пісковик)

Камінь піщаник (пісковик) — це натуральний, природний камінь, що складається в основному з часток кварцу. Піщаник - один з найбільш популярних видів фасадного каменя через те, що цей тип каменю дуже довговічний, оскільки в його склад входить кварцит.
Піщаник має властивість змінювати колір - від світло-сірого до червоного, коричневого і навіть синьо-сірого. Піщаник застосовується як стіновий та облицювальний матеріал, бутовий камінь, а також для ландшафтного дизайну. Піщаник - камінь природного походження, який, завдяки своїй будові, складу і властивостям, використовується в багатьох галузях промисловості. Цей камінь належить до осадових порід і складається, в основному, з кварцу і кальциту. Піщаник видобувається переважно сірого, білого або коричневого відтінку. Але часто зустрічається, хоча і в меншій мірі, піщаник від червонуватого відтінку, до чорного кольору.

Фундамент з піщаника


Піщаник - натуральний природний камінь, який має дуже велику міцність (щільність 2500-2700 кг/м3), межа якої при стисненні 250-400 МПа. Покладаючись і грунтуючись на міцність піщаника, з нього споруджують фундамент. А те, що цей камінь осадового походження додатково говорить про його стійкость до впливу атмосферних явищ. Довговічність піщанику підтверджена багатьма спорудами, що збереглися не одне тисячоліття.

А от у внутрішній обробці прекрасно і дуже солідно виглядають відшліфовані поверхні піщанику - з вишуканими розводами, немов нанесеними на площину вмілим пензлем художника. Важливо й те, що піщаник дуже легко укладати і пристосовувати в інтер’єрі. На відміну від інших натуральних каменів, піщаник зовсім не примхливий у використанні і до того ж екологічно чистий. А його вогнетривкість досягає 1700 градусів Цельсія. Тому матеріал сміливо можна використовувати для камінів. Особливо міцніші кварцові пісковики. А от обробляти піщаником фрагменти, дотичні з водою, рекомендується далеко не завжди. Занадто пориста структура матеріалу чи підійде для оформлення водоспадів, басейнів або фонтанів.

Вироби з каменю пісковика.

Враховуючи всі властивості та показники цього камня, з нього виготовляються будь-які вироби для оздоблення приміщень (столешні, підвіконники та інше)  та на вулицях (тротуарні доріжки, сходи, огорожі, фасади стін, архітектурні декоративні елементи, цоколі, мангали, альтанки, барбекю тощо).КУПИТИ ВИРОБИ З ПІЩАНИКА (ПІСКОВИКА)

 Пошук
Корисна інформація
контакти
Тел.: 032-242-69-73   ....... 097-227-55-84 ....... 063-586-67-98          e-mail: velychbud@gmail.com
Copyright MyCorp © 2024 |